Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 16 Ом |
| Інтерфейси | 3.5 мм (mini-Jack) |
| Вага | 0.35 кг |
| Виходи | 3.5 мм |
| Живлення | Дротові |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал, Екошкіра |
| Особливості | Світлодіодна підсвітка, Вбудований поворотний мікрофон |
| Підсвітка | RGB |
| Розміри | 20,7 x 25,3 x 10,2 см |
| Сумісність | PC, Mac, PS 4/5 |
| Частотний діапазон | 20 Гц - 20 кГц |
| Чутливість | -42 ± 3 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049 ₴











