Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | - |
| Вентилятори | Немає |
| Живлення | - |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість USB роз'ємів | - |
| Максимальна діагональ ноутбука | 32" |
| Матеріал | Пластик Сталь |
| Особливості | Максимальнt навантаження 20 кг |
| Охолодження | Пасивне |
| Підсвітка | Немає |
| Регулювання | - |
| Розміри | 370x235x100 мм |
| Сумісність | Ноутбуки з діагоналлю до 32" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839 ₴











