Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17,5 |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Колір виробу | Чорний, темно-сірий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Максимальний зріст | 187 см |
| Матеріал оббивки | Сітка, Текстиль |
| Матеріал основи | Нейлон |
| Механізми | Газліфт, Синхромеханізм, Фіксація нахилу, Глибина сидіння |
| Наповнювач | Піна холодного формування |
| Особливості | Активне сидіння, З сіткою, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики, Підголівник |
| Підлокітники | 3D підлокітники |
| Регулювання | Висота підголівника,підлокітників,сидіння,спинки,Кут нахилу підголівника, спинки,сидінняКут повороту підлокітників,Глибина сидіння,Жорсткість гойдання |
| Розміри | 132 х 63-67 х 67 см |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 999 ₴











