Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Колір виробу | Сірий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Максимальний зріст | 190 см |
| Матеріал оббивки | Сітка |
| Матеріал основи | Нейлон |
| Механізми | Метелик |
| Наповнювач | Без наповнювача |
| Особливості | Активне сидіння, Блокування коліс, З сіткою, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики, Підголівник |
| Підлокітники | 4D підлокітники |
| Регулювання | Висота підголівника, підлокітників, сидіння, спинки, Відстань підлокітників, Кут нахилу підголівника, сидіння, спинки, Кут повороту підлокітників |
| Розміри | 135 х 66 х 66 см |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 999 ₴











