Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 32 Ом |
| Інтерфейси | mini-Jack 3.5 мм |
| Вага | 0,5 |
| Виходи | 3.5 мм |
| Живлення | Дротове |
| Колір виробу | Чорно-червоний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик, Екошкіра |
| Особливості | З регулятором гучності, Амбушури з ефектом пам'яті, Знімний мікрофон |
| Підсвітка | Немає |
| Розміри | Діаметр навушників 53 мм, Мікрофон 9 х 7 мм |
| Сумісність | Windows, MAC, IOS, Android, PS4, PS5 |
| Частотний діапазон | 20-20000 Гц |
| Чутливість | 114 дБ (навушники), -47 дБ (мікрофон) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 161 ₴











