Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21,9 |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Максимальний зріст | 190 см |
| Матеріал оббивки | Сітка |
| Матеріал основи | Нейлон |
| Механізми | Газліфт |
| Наповнювач | Без наповнювача |
| Особливості | Активне сидіння, З сіткою, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики, Підголівник |
| Підлокітники | 4D підлокітники |
| Регулювання | Висота підголівника,підлокітників,сидіння,спинки,Глибина сидіння,Жорсткість гойдання,Кут нахилу підголівника,сидіння, спинки,Кут повороту підлокітникі |
| Розміри | 141 х 73 х 70 см |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 999 ₴











