-20%

Бездротова ігрова гарнітура Ajazz AHM08 MAX Purple White Blue (AHM08-MAX-PWB)
3 530 ₴
2 824 ₴
- В наявності
+380 (93) 547-45-75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajazz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 64 Ом |
| Інтерфейси | 3.5 мм (mini-Jack), Bluetooth 5.3, Радіоканал |
| Вага | 0,266 |
| Виходи | 3.5 мм |
| Колір виробу | Фіолетовий, Білий, Синій |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Тканина, Метал |
| Особливості | Знімний мікрофон, Басові, Радіус дії 10 м, Амбушури з наповненням Memory Foam |
| Підсвітка | Немає |
| Розміри | 19.8 х 17 х 8,6 см |
| Сумісність | PC, Android, Apple, Nintetndo Switch, PS4/PS5 |
| Частотний діапазон | 20-20000 Гц |
| Чутливість | 115 Дб (навушники), - 42 дБ (мікрофон) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 824 ₴










