Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятори | 5 вентиляторів |
| Живлення | USB |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість USB роз'ємів | 2 |
| Максимальна діагональ ноутбука | 21" |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Особливості | Вбудований вентилятор, Технологія Plug and Play |
| Охолодження | Активне |
| Підсвітка | Немає |
| Регулювання | Кут нахилу (6 рівнів регулювання), Регулювання швидкості вентилятора |
| Розміри | 420 х 290 х 31 мм |
| Сумісність | Ноутбуки з діагоналлю 12-21" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴











