Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Максимальне навантаження | 12 кг |
| Розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Чорний, фіолетовий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлюваних екранів | Один |
| Максимальна підтримувана діагональ | 40 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17 |
| Місце встановлення | Настільні кріплення |
| Особливості | Для кріплення вигнутих екранів, Знімна VESA-пластина, Вбудована система управління кабелями |
| Підсвітка | З RGB-підсвічуванням |
| Регулювання | За висотою За глибиною Обертання Поворот |
| Розміри | 51 х 44,6 см |
| Стандарт кріплення (VESA) | 75х75 мм 100х100 мм |
| Сумісність | З моніторами 17"-40" |
| Тип кріплення | Струбцина Наскрізне кріплення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 576 ₴











