Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FIFINE |
| Спрямованість | Кардіоїдна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | - |
| Вага | 1,2 кг |
| Вихід для навушників | 3,5 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | - |
| Живлення | 5 В (від USB) |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Регулятор гучності моніторингу, Регулятор гучності мікрофона, Кнопка Mute |
| Підсвітка | Немає |
| Роз'єми | jack 3,5 мм, USB Type-C, XLR |
| Розміри | - |
| Сумісність | ПК, телефон, ноутбук, звукова картка, колонки |
| Тип вироби | Динамічний |
| Частотний діапазон | 50 Гц - 16 кГц |
| Чутливість | -50 +- 3 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 384 ₴











