Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,4 кг |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Регулювання ширини, Допустиме навантження 5 кг |
| Розміри | 433-728 х 342 х 135 мм |
| Сумісність | Стіл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 161 ₴











