Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.98 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятори | 2 |
| Живлення | від USB |
| Колір виробу | Сірий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість USB роз'ємів | 1 х Type-C |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6" |
| Матеріал | Алюміній, Пластик, Силікон |
| Особливості | З силіконовими накладками зверху та знизу, Підтримує великі діагоналі,Збільшені бортики |
| Охолодження | Активне |
| Підсвітка | Немає |
| Регулювання | Висота ніжок, Кут нахилу |
| Розміри | 240 x 218 x 200 мм |
| Сумісність | Ноутбуки з діагоналлю 11"-15,6" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 046 ₴











