Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | - |
| Колір виробу | Коричневий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 80 |
| Матеріал основи | Метал, МДФ |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 37 |
| Місце встановлення | Підлога |
| Особливості | З прихованим укладанням дротів, Полиця для ігрових блоків, медіаплеєрів, пультів |
| Підсвітка | - |
| Регулювання | За висотою (5 рівнів регулювання), Нахил, Обертання, Поворот, Похило-поворотні |
| Розміри | 1310 x 651 x 401 мм |
| Стандарт кріплення (VESA) | 200x200 мм 300x200 мм 300x300 мм 400x200 мм 400x300 мм, 400x400 мм, 600x400 мм |
| Сумісність | Телевізори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 059 ₴











