-22%

Крісло ігрове Anda Seat Kaiser 3 Pro XL Fabric Dark Gray Size XL
23 842 ₴
18 659 ₴
- В наявності
+380 (93) 547-45-75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Колір виробу | Темно-сірий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Максимальний зріст | 210 см |
| Матеріал оббивки | Ляна тканинна |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Механізми | Multi-functional Tilt, Мультиблок |
| Наповнювач | Формувальна піна високої щільності |
| Особливості | Активне сидіння, Бічна підтримка спини, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики |
| Підлокітники | 5D підлокітники |
| Регулювання | Висота поперекової подушки,підголівника,підлокітників,сидіння,Відстань підлокітників,Жорсткість гойдання,Кут нахилу сидіння,спинки,Кут повороту підлок |
| Розміри | 134 х 74 х 57,5 см |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 659 ₴










