Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Розміри | |
| Вага | 6.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлюваних екранів | Два |
| Максимальна підтримувана діагональ | 35 |
| Максимальне навантаження | 20 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17 |
| Місце встановлення | Настільні |
| Особливості | Кріплення для вигнутих і пласих екранів |
| Підсвітка | Немає |
| Регулювання | За висотою, За глибиною, Поворот, Обертання |
| Розміри | 492 х 515 х 73 мм |
| Стандарт кріплення (VESA) | 75х75 мм 100х100 мм |
| Сумісність | З моніторами діагоналлю 17-35" |
| Тип кріплення | Настільні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 776 ₴






