Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.28 |
| Вентилятори | 2 |
| Живлення | від порту USB |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість USB роз'ємів | 1 |
| Максимальна діагональ ноутбука | 17" |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Підставка для килимка та миші, Запобіжний фіксатор |
| Охолодження | Активне |
| Підсвітка | - |
| Регулювання | Висота ніжок, Кут нахилу |
| Розміри | 40-480 x 488 x 270 мм |
| Сумісність | Ноутбуки діагоналлю до 17" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴











