Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 14.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал ніжок | Сталь |
| Матеріал основи | Сталь |
| Матеріал стільниці | МДФ + Пластик |
| Особливості | Тримач для гарнітури, Тримач для напоїв, Вигнута панель для кріплення кронштейнів, Три рівні висоти |
| Підсвітка | Немає |
| Регулювання | Регулювання по висоті |
| Роз'єми | - |
| Розміри | 81 х 136 х 60 см |
| Розміри стільниці | 1360 x 600 x 16 мм |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 575 ₴











