Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 31.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал ніжок | Пластик + сталь |
| Матеріал основи | Сталь |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Особливості | Із закругленими кутами, Тримач для кабелів, Дві стільниці для двох моніторів, Гачок для навушників та чашки |
| Регулювання | - |
| Роз'єми | - |
| Розміри | 750 х 1600 х 1200 мм |
| Розміри стільниці | 120 х 160 х 100 см |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 333 ₴











