Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятори | 2 |
| Живлення | USB-А 5V |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість USB роз'ємів | 2 |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6" |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Особливості | Знімний тримач для телефону |
| Охолодження | Активне |
| Підсвітка | Немає |
| Регулювання | Кут нахилу (5 рівнів регулювання) |
| Розміри | 345 х 250 х 28 мм |
| Сумісність | Ноутбуки з діагоналлю 9-15,6" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839 ₴











