Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FIFINE |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | - |
| Вага | 0.9 |
| Вихід для навушників | 3.5 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 70 дБ |
| Живлення | від USB |
| Колір виробу | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Кнопка Mute, Регулювання гучності, Роз'єм для навушників |
| Підсвітка | RGB |
| Роз'єми | 3.5 мм mini-jack, USB Type-C |
| Розміри | 165 х 235 х 115 мм |
| Спрямованість | Кардіоїдна, Односпрямована |
| Сумісність | Windows, PS4/PS5, MAC OS |
| Тип вироби | Конденсаторний, Студійний |
| Частотний діапазон | 50 Гц - 20 кГц |
| Чутливість | -40 +-3 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 521 ₴










