Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 32 Ом |
| Інтерфейси | USB, Jack 3,5 |
| Вага | 0.35 кг |
| Виходи | Так, 3.5 мм |
| Живлення | Дротові |
| Колір виробу | Білий White |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал, Екошкіра |
| Особливості | Світлодіодна підсвітка, Вбудований мікрофон |
| Підсвітка | RGB |
| Розміри | 20,7 x 25,3 x 10,2 см, Діаметр динаміків 50 мм |
| Сумісність | PC, Mac, PS 4/5 |
| Частотний діапазон | 20 Гц - 20 кГц |
| Чутливість | 112 +/- 3 дБ (навушники), -38 ± 3 дБ (мікрофон) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴











