Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 32 Ом |
| Інтерфейси | 2 х 3.5 мм (mini-Jack), USB |
| Вага | 0,252 |
| Виходи | 3.5 мм |
| Живлення | Дротове |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик, Екошкіра |
| Особливості | Світлодіодна підсвітка, Вбудований регульований мікрофон, Регулятор гучності |
| Підсвітка | LED |
| Розміри | 20x10x22 см, Діаметр динаміків 40 мм |
| Сумісність | PC, Mac, PS 4/5 |
| Частотний діапазон | 20 - 20 000 Гц |
| Чутливість | 105 дБ ± 3 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 727 ₴











