Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26,2 |
| Колір виробу | Чорний із срібним |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 86 |
| Матеріал основи | Алюміній, Пластик |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 37 |
| Місце встановлення | Підлога |
| Особливості | З прихованим укладанням проводів |
| Підсвітка | - |
| Регулювання | Похило-поворотні, Кут нахилу від −10° до +5°, Кут обертання 0° - +90° |
| Розміри | 1420 x 848 x 610 мм |
| Стандарт кріплення (VESA) | 200x200 мм, 300×200 мм, 300×300 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм, 600x400 мм |
| Сумісність | Телевізори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 706 ₴











