-9%

Крісло офісне з підставкою для ніг Sihoo DORO C300 Pro Mesh Black with footrest
31 999 ₴
28 999 ₴
- В наявності
+380 (93) 547-45-75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIHOO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27 |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Максимальний зріст | 195 см |
| Матеріал оббивки | Сітка |
| Матеріал основи | Алюміній, Сталь, Пластик |
| Механізми | Smart Weight-Sensing Mechanism, Самоадаптивний механізм, Газліфт |
| Наповнювач | - |
| Особливості | Активне сидіння,Бічна підтримка спини,З сіткою,Ортопедичні,Поперекова підтримка,Посилена основа,Прогумовані ролики,Підголівник,З підстfвкою для ніг |
| Підлокітники | 6D підлокітники |
| Регулювання | Висота підголівника, підлокітників, сидіння, спинки, Відстань підлокітників, Глибина сидіння,Кут нахилу підголівника,підлокітників, сидіння, спинки |
| Розміри | 106,5-127 х 74,5 х 70 см |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 999 ₴










