Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FIFINE |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | - |
| Вага | 2,14 |
| Вихід для навушників | 3.5 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 75 дБА |
| Живлення | 5 В (від USB) |
| Колір виробу | Рожевий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Регулятор гучності, Регулятор чутливості, Роз'єм для навушників, Обертання на 360, Вбудоване сховище для кабелю, Сенсорна кнопка вимк/увімк |
| Підсвітка | Немає |
| Роз'єми | 3.5 мм mini-jack, USB Type-C, XLR |
| Розміри | - |
| Спрямованість | Кардіоїдні |
| Сумісність | Mac OS, Windows OS |
| Тип вироби | Динамічні |
| Частотний діапазон | 70 – 15000 Гц |
| Чутливість | -58 ± 3 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 699 ₴











