Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятори | 6 вентиляторів |
| Живлення | USB |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість USB роз'ємів | 2 |
| Максимальна діагональ ноутбука | 18" |
| Особливості | LCD-дисплей, З підсвіткою, Тримач для телефону, Технологія Plug and Play |
| Охолодження | Активне |
| Підсвітка | RGB (10 режимів) |
| Регулювання | Кут нахилу Потужність кулера, Регулювання висоти (7 рівнів) |
| Розміри | 410 x 285 x 40 мм |
| Сумісність | Ноутбуки з діагоналлю 13-18" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 507 ₴











