Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23 кг |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Колір виробу | Світло-сірий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Максимальний зріст | 195 см |
| Матеріал оббивки | Текстиль |
| Матеріал основи | Метал |
| Механізми | Метелик, Синхромеханізм |
| Наповнювач | Формувальна піна високої щільності |
| Особливості | Активне сидіння, Бічна підтримка спини, Прогумовані ролики, Підголівник |
| Підлокітники | 3D підлокітники |
| Регулювання | Висота підлокітників, Висота сидіння |
| Розміри | 127 x 74 x 64 см |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 293 ₴











