Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26.6 |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Колір виробу | Сірий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Максимальний зріст | 195 см |
| Матеріал оббивки | Текстиль |
| Матеріал основи | Метал |
| Механізми | Газ-ліфт, Синхромеханізм |
| Наповнювач | Формувальна піна високої щільності |
| Особливості | Активне сидіння,Бічна підтримка спини,Поперекова підтримка,Прогумовані ролики |
| Підлокітники | 4D підлокітники |
| Регулювання | Висота підлокітників і сидіння, Відстань підлокітників, Глибина сидіння, Жорсткість гойдання, Кут нахилу сидіння і спинки, Кут повороту підлокітників |
| Розміри | 136,5 х 73 х 68,5 см |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 999 ₴











