-17%

85 дБ.
Система захисту від перевантажень гарантує, що кожен запис буде чистим:
- автоматичне регулювання підсилення (AGC): Динамічно балансує гучність в реальному часі.
- лімітер: Запобігає спотворенням від несподіваних гучних звуків.
Безпечна доріжка (Safety Track): Створює резервну копію запису на -12 дБ. Якщо основний канал перевантажиться, у вас завжди буде чистий запасний варіант.
Мікрофон створений для професійних сценаріїв:
Підключення до будь-якого пристрою: Приймач має змінні адаптери (USB-C, Lightning, 3.5 мм TRS), що дозволяє записувати на камери, смартфони, планшети та ПК.
Живий моніторинг через 3.5 мм роз'єм: Контролюйте звук в реальному часі під час запису.
Компактність і легкість: Передавач розміром з гудзик (діаметр 26.1 мм, товщина 10 мм) важить лише 9 грамів. Він має пилонепроникну металеву сітку.
Надійна автономність: До 6 годин роботи передавача від одного заряду. Компактний кейс для зарядки (1500 мАг) забезпечує загальний час роботи до 30 годин. Приймач підтримує зарядку під час роботи.
Додаткові можливості налаштування: Функція тонального коректора (EQ Tuning) в додатку BOYA Central дозволяє персоналізувати звучання голосу. Фільтри низьких частот (75 Гц / 150 Гц) мінімізують шум від вітру, вентиляції та низький гул
BOYALINK 3 — це не просто мікрофон. Це інтелектуальний інструмент, який знімає технічні бар'єри, дозволяючи вам зосередитися на творчості, впевненим у досконалій якості звуку в будь-яких умовах.
Комплектація:
2 х мікрофон
1х ресивер
1х зарядний кейс
2х магнітий фіксатор
2х магнітна кліпса
1х Type-C адаптер
1х Lightning адаптер
1х аудіо кабель 3.5 мм jack - 3.5 мм jack
1х зарядний кабель USB-A - USB-C
2х хутряний вітрозахист
1х торбинка для зберігання]]>
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boya |
| Характеристики | |
| Чутливість | -32 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | - |
| Вага | 0,29 |
| Вихід для навушників | 3.5 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 85 дБ |
| Живлення | Бездротове |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальний рівень звукового тиску | 115 дБ |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Активне шумозаглушення, HI-FI якість запису, Частота дикретизації 48 кГц, Бітрейт 24 біт, До 30 годин роботи із зарядним кейсом |
| Підсвітка | Немає |
| Роз'єми | USB-C, Lightning, 3.5 мм TRS |
| Розміри | 14,2 х 8,65 х 7,65 см |
| Спрямованість | Всенаправлені |
| Сумісність | Для відеокамер, Для комп'ютерів, Для смартфонів і планшетів, Петличні |
| Тип вироби | Конденсаторні |
| Частотний діапазон | 20 Гц — 20 кГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 499 ₴










