-18%

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Колір виробу | Темно сірий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Максимальний зріст | 200 см |
| Матеріал оббивки | Ляна тканинна |
| Матеріал основи | Сталь |
| Механізми | Conventional Tilt |
| Наповнювач | Піна Memory Foam |
| Особливості | Активне сидіння, Бічна підтримка спини, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики |
| Підлокітники | 4D підлокітники |
| Регулювання | Висота підлокітників,сидіння,Відстань підлокітників,Жорсткість гойдання,Кут нахилу підлокітників,Кут нахилу сидіння, спинки,Кут повороту підлокітників |
| Розміри | 141 х70 х 58 см |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 512 ₴










