-44%

Настільне кріплення для двох моніторів Anda Seat Stealth PRO II Duo 17’’-42’’ Black
11 251 ₴
6 250 ₴
- В наявності
+380 (93) 547-45-75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,2 |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлюваних екранів | 2 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Місце встановлення | Настільні |
| Особливості | Для кріплення вигнутих екранів |
| Підсвітка | Немає |
| Регулювання | За висотою, За глибиною, Нахил, Обертання, Поворот, Похило-поворотні |
| Розміри | 170-470 х 470 х 115 мм |
| Стандарт кріплення (VESA) | 100x100 мм, 75x75 мм |
| Сумісність | З моніторами 17"- 42" |
| Тип кріплення | Настільне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 250 ₴










