Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Наповнювач | - |
| Особливості | Витримує навантаження до 200 кг, Прогумоване дно |
| Розміри | 100 см |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴










