Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлюваних екранів | Один |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17 |
| Місце встановлення | Настільні |
| Особливості | USB-А, USB-C, Вбудований механізм нятягу пружини,Вбудована система управління кабелями |
| Підсвітка | Немає |
| Регулювання | За висотою, За глибиною, Нахил, Обертання, Поворот, Похило-поворотні |
| Розміри | 165-415 — 450 — 115 мм |
| Стандарт кріплення (VESA) | 75х75 мм 100х100 мм |
| Сумісність | З моніторами 17"-32" |
| Тип кріплення | Настільні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 791 ₴






