-9%

Чоловічий механічний годинник Carnival Special Smoky Magnetic, 2 ремінці
8 705 ₴
7 913 ₴
- В наявності
+380 (93) 547-45-75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічі механічні годинники Carnival – це втілення престижу та надійності у кожній деталі. Оснащені високоточним японським механізмом із 21 каменем, вони забезпечують стабільну та довговічну роботу. Завдяки сапфіровому склу годинник стійкий до подряпин і зберігає бездоганний вигляд протягом багатьох років.
• міцне сапфірове скло;
• офіційна гарантія 12 місяців;
• ексклюзивна дистрибуція в Україні;
• преміальний дизайн та бездоганна якість.
Ми пропонуємо офіційну гарантію 12 місяців та є єдиними ексклюзивними представниками Carnival в Україні, що гарантує оригінальність кожної моделі.
Основні переваги Carnival:
• японський механізм із 21 каменем;• міцне сапфірове скло;
• офіційна гарантія 12 місяців;
• ексклюзивна дистрибуція в Україні;
• преміальний дизайн та бездоганна якість.
Годинники Carnival створені для чоловіків, які цінують престиж, точність та безкомпромісну якість.
Примітка: Ремінець який зображено на головному фото являється додатковим і вкладається в посилку окремо.
]]>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carnival |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага | 120 |
| Водонепроникність | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 20,5 см (регулюється) |
| Діаметр корпусу | 41 мм |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця/браслета | Чорний |
| Країна виробника | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал ремінця/браслета | Сталевий |
| Механізм | Механічний |
| Розміри | 41х12 |
| Стекло | Сапфірове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Для чоловіків |
| Тип циферблата | Індекси |
| Товщина корпусу | 12 мм |
| Форма корпусу | Кругла |
| Функції | Показують дату |
| Ширина ремінця/браслета | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 913 ₴







