-11%

Комп’ютерний стіл з електрорегулюванням висоти OfficePro ODE1260DW
9 231 ₴
8 205 ₴
- В наявності
+380 (93) 547-45-75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 23.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Темне дерево + чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал ніжок | Сталь |
| Матеріал основи | Сталь |
| Матеріал стільниці | ДСП та меламін |
| Особливості | Для роботи стоячи, LED-дисплей, Кнопка пам'яті, Тримач для гарнітури, Кріплення для блоку живлення, Регульовані ніжки, Довговічний та потужний двигун |
| Підсвітка | Немає |
| Регулювання | Електрорегулювання висоти |
| Роз'єми | - |
| Розміри | 71-116 х 120 х 60 см |
| Розміри стільниці | 120 х 60 х 1,8 см |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 205 ₴










