Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23 |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Колір виробу | Темно сірий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальний зріст | 170 см |
| Матеріал оббивки | Ляна тканинна |
| Матеріал основи | Нейлон |
| Механізми | Conventional Tilt,Метелик |
| Наповнювач | Піна Memory Foam |
| Особливості | Активне сидіння,Бічна підтримка спини,Поперекова підтримка,Посилена основа,Прогумовані ролики,Підголівник |
| Підлокітники | 2D підлокітники |
| Регулювання | Висота поперекової подушки, Висота підголівника, Висота підлокітників, Висота сидіння, Відстань підлокітників, Жорсткість гойдання, Кут нахилу спинки |
| Розміри | 130 х 72 х 72 см |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











