Curren - це відомий бренд кварцових годинників, який на ринку з 2001 року. Годинники цього бренду відрізняються не тільки стильним дизайном, але й високою якістю збірки, що забезпечує їх надійність і довговічність.
Ці годинники стануть відмінним доповненням до будь-якого стилю одягу. Будь-то формальний одяг чи спортивний стиль, годинники Curren підкреслять вашу індивідуальність та зроблять вас помітним серед натовпу.
Однак, крім свого естетичного вигляду, годинники Curren також гарантують точний хід. Завдяки надійному кварцовому механізму, вони будуть надійно показувати час протягом тривалого періоду.
Загалом, годинники Curren поєднують в собі якість, дизайн й функціональність, що робить їх відмінним вибором для всіх, хто цінує стиль і якість годинників.
В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
]]>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curren |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага | 60 |
| Водонепроникність | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 22,5 см (регулюється) |
| Діаметр корпусу | 46 мм |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця/браслета | Сріблястий |
| Країна виробника | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал ремінця/браслета | Сталевий |
| Механізм | Quartz |
| Розміри | 46х13 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Для чоловіків |
| Тип циферблата | Мітки |
| Товщина корпусу | 13 мм |
| Форма корпусу | Кругла |
| Функції | Секундомір, хронограф, дата, все циферблати робочі |
| Ширина ремінця/браслета | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 690 ₴







