Кварцеві годинники Shengke – це витонченість у кожній деталі. Завдяки точному кварцевому механізму вони дарують бездоганну пунктуальність, а сучасний дизайн підкреслює стиль і впевненість свого власника. Легкі, елегантні та зручні у щоденному використанні, годинники Shengke стають ідеальним аксесуаром для тих, хто цінує гармонію між модою та функціональністю.
Модель для пар! Маємо таку ж, тільки меншого діаметра для дівчат!
В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага | 100 |
| Водонепроникність | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Діаметр корпусу | 40 мм |
| Застежка | Фірмова |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця/браслета | Коричневий |
| Країна виробника | Китай/Японія |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал ремінця/браслета | Шкіряний |
| Механізм | Quartz |
| Розміри | 40х8 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Для чоловіків |
| Тип циферблата | Мітки |
| Товщина корпусу | 8 мм |
| Форма корпусу | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 384 ₴











