Чоловічі кварцеві годинники Carnival – це втілення престижу та надійності у кожній деталі. Оснащені високоточним японським механізмом, вони забезпечують стабільну та довговічну роботу. Завдяки сапфіровому склу годинник стійкий до подряпин і зберігає бездоганний вигляд протягом багатьох років.
• міцне сапфірове скло;
• офіційна гарантія 12 місяців;
• ексклюзивна дистрибуція в Україні;
• преміальний дизайн та бездоганна якість.
Ми пропонуємо офіційну гарантію 12 місяців та є єдиними ексклюзивними представниками Carnival в Україні, що гарантує оригінальність кожної моделі.
Основні переваги Carnival:
• японський механізм;• міцне сапфірове скло;
• офіційна гарантія 12 місяців;
• ексклюзивна дистрибуція в Україні;
• преміальний дизайн та бездоганна якість.
Годинники Carnival створені для чоловіків, які цінують престиж, точність та безкомпромісну якість.
]]>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carnival |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага | 120 |
| Водонепроникність | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 20 см (регулюється) |
| Діаметр корпусу | 40 мм |
| Застежка | Фірмова Carnival |
| Колір ремінця/браслета | Сріблястий |
| Країна виробника | Китай |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Матеріал ремінця/браслета | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Стекло | Сапфірове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина корпусу | 11 мм |
| Форма корпусу | Кругла |
| Функції | Показують дату, день тижня |
| Ширина ремінця/браслета | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 429 ₴











