Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FIFINE |
| Спрямованість | Кардіоїдна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 600 Ом |
| Вага | 0,9 кг |
| Вихід для навушників | 3,5 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 80 дБА |
| Живлення | від USB |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Кнопка Mute, Регулятор гучності, З підсвіткою |
| Підсвітка | RGB |
| Роз'єми | 3.5 мм mini-jack, USB Type-C, XLR |
| Розміри | 165 х 235 х 115 мм |
| Сумісність | Linux/Mac OS/Microsoft Windows |
| Тип вироби | Динамічний |
| Частотний діапазон | 50 Гц — 16 000 Гц |
| Чутливість | -50 дБ ±3 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 836 ₴











