Бренд Naviforce спеціалізується на створенні годинників, які не тільки вражають своїм стильним дизайном, але й відповідають високим стандартам довговічності та захисту.
Щоб забезпечити точний хід, годинники комплектуються оригінальними кварцовими механізмами від відомих виробників. Ці механізми відомі своєю надійністю, точністю й довговічністю, що гарантує, що годинники Naviforce будуть служити вам протягом багатьох років.
В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
]]>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага | 35 |
| Водонепроникність | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 21 см (регулюється) |
| Діаметр корпусу | 36 мм |
| Застежка | Класична |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця/браслета | Бежевий |
| Країна виробника | Китай |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця/браслета | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Розміри | 36х12 |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Для жінок |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина корпусу | 12 мм |
| Форма корпусу | Кругла |
| Функції | Підсвічування |
| Ширина ремінця/браслета | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 364 ₴











