Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлюваних екранів | Два |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17 |
| Місце встановлення | Настільне кріплення |
| Особливості | Швидкознімне з’єднання, Для кріплення вигнутих екранів, Вбудоване сховище для кабелю |
| Підсвітка | Немає |
| Регулювання | Похило-поворотні |
| Розміри | 165-415 x 500 x 105 мм |
| Стандарт кріплення (VESA) | 75x75 100x100 |
| Сумісність | З моніторами 17"-32" |
| Тип кріплення | Струбцина Наскрізний отвір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 941 ₴











