Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Колір виробу | Зелений |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Максимальний зріст | 210 см |
| Матеріал оббивки | Екошкіра |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Механізми | Multi-functional Tilt, Газліфт, Мультиблок |
| Наповнювач | Піна Memory Foam |
| Особливості | Активне сидіння, Бічна підтримка спини, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики |
| Підлокітники | 5D підлокітники |
| Регулювання | Висота підлокітників, сидіння, Відстань підлокітників, Жорсткість гойдання, Кут нахилу підлокітників, сидіння, спинки, Кут повороту підлокітників |
| Розміри | 139 х 74 х 74 см |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 999 ₴











