North Edge - це бренд тактичних годинників, які спеціально розроблені для військових, пілотів, моряків і т.д., які працюють в надскладних умовах. Ці годинники призначені для використання в екстремальних ситуаціях, де точність, надійність та функціональність є критичними.
Модель North Edge Volt - має підвищену водостійкість й ударостійкість. Вона має неперевершений дизайн, високу якість та надійний японський механізм.
Бренд North Edge має репутацію надійних і якісних годинників.
В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Детальніше про функції:]]>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Секунди, хвилини, години |
| Водонепроникність | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 20,5 см (регулюється) |
| Діаметр корпусу | 38 мм |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця/браслета | Чорний |
| Країна виробника | Китай |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця/браслета | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Розміри | 38х10,36 |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина корпусу | 10,36 мм |
| Форма корпусу | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 393 ₴











