Бренд Naviforce спеціалізується на створенні годинників, які не тільки вражають своїм стильним дизайном, але й відповідають високим стандартам довговічності та захисту від негативних зовнішніх факторів.
Годинники Naviforce відрізняються своєю високою стійкістю до механічних пошкоджень і зносу. Вони витримують удари, падіння й надзвичайні навантаження, що забезпечує їх надійну функціональність навіть в найскладніших умовах. Під час занять спортом, активного відпочинку або професійних завдань, годинники Naviforce готові вистояти перед випробуваннями.
Щоб забезпечити точний хід годинників, комплектуються оригінальними кварцовими механізмами від відомих виробників, таких як Citizen і Seiko. Ці механізми відомі своєю надійністю, точністю та довговічністю, що гарантує, що годинники Naviforce будуть служити вам протягом багатьох років.
В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
]]>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага | 125 |
| Водонепроникність | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 22,5 см (регулюється) |
| Діаметр корпусу | 40,5 мм |
| Застежка | Двохрівнева |
| Колір ремінця/браслета | Сріблястий |
| Країна виробника | Китай/Японія |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал ремінця/браслета | Сталевий |
| Механізм | Quartz |
| Розміри | 40,5х10,5 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Для чоловіків |
| Тип циферблата | Індекси |
| Товщина корпусу | 10,5 мм |
| Форма корпусу | Кругла |
| Функції | Показують дату |
| Ширина ремінця/браслета | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 586 ₴











