Aesop - бренд, що спеціалізується виключно на преміальних чоловічих механічних годинниках. Всі моделі комплектуються надійним механізмом. Більшість годинників оснащені опцією автозаводу.
В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Переваги бренду Aesop:]]>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aesop |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага | 120 |
| Водонепроникність | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 21,5 см (регулюється) |
| Діаметр корпусу | 40 мм |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця/браслета | Срібло |
| Країна виробника | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал ремінця/браслета | Сталевий |
| Механізм | Механічний |
| Розміри | 40х13 |
| Стекло | Сапфірове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Для чоловіків |
| Тип циферблата | Класичні |
| Товщина корпусу | 13 мм |
| Форма корпусу | Кругла |
| Функції | Система "День - Ніч", дата, місяць, день тижня |
| Ширина ремінця/браслета | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 750 ₴











