Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21 |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Колір виробу | Бежевий Beige |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Максимальний зріст | 190 см |
| Матеріал оббивки | Текстиль |
| Матеріал основи | Метал |
| Механізми | Метелик |
| Наповнювач | Піна |
| Особливості | Активне сидіння, Бічна підтримка спини, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики135 x 70 x 49 см |
| Підлокітники | 4D підлокітники |
| Регулювання | Висота підлокітників,Висота сидіння |
| Розміри | 135 x 70 x 49 см |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴











