Чоловічі годинники WishDoIt – це поєднання японської точності та сміливого дизайну. Завдяки надійному японському механізму, вони забезпечують стабільну роботу та довговічність, а незвичайні дизайнерські рішення роблять кожну модель унікальною. Це аксесуар для чоловіків, які цінують індивідуальність, стиль та бездоганну функціональність. WishDoIt – не просто годинник, а вираз вашого характеру.
В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Примітка: Ремінець який зображено на головному фото являється додатковим і вкладається в посилку окремо.
]]>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WishDoIt |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага | 160 |
| Водонепроникність | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 22,5 см (регулюється) |
| Діаметр корпусу | 41 мм |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця/браслета | Сріблястий |
| Країна виробника | Китай/Японія |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця/браслета | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Розміри | 41х12 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина корпусу | 12 мм |
| Форма корпусу | Кругла |
| Функції | Система День-Ніч, час по 24-й шкалі, дата, місяць |
| Ширина ремінця/браслета | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 430 ₴








