-9%

Чоловічий механічний годинник Benyar Automatic Leather Deluxe, 2 ремінці
4 923 ₴
4 476 ₴
- В наявності
+380 (93) 547-45-75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Benyar – бренд якісного класичного чоловічого годинника. Великою перевагою даної моделі є легендарний механізм Seagull та водостійкість 10 атм. У цьому годиннику можна сміливо плавати й пірнати на будь-яку глибину. Продукція має міжнародні сертифікати якості.
В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Примітка: Ремінець який зображено на головному фото являється додатковим і вкладається в посилку окремо.
]]>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benyar |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага | 100 |
| Водонепроникність | 10 атм - пірнання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Діаметр корпусу | 39 мм |
| Застежка | Фірмова Benyar |
| Колір ремінця/браслета | Сріблястий |
| Країна виробника | Китай |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця/браслета | Сталевий |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Розміри | 39х12 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина корпусу | 12 мм |
| Форма корпусу | Кругла |
| Функції | Дата |
| Ширина ремінця/браслета | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 476 ₴






