-9%

Чоловічий водостійкий спортивний тактичний годинник North Edge Mercury
2 673 ₴
2 430 ₴
- В наявності
+380 (93) 547-45-75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
North Edge - це бренд тактичних годинників, які спеціально розроблені для військових, пілотів, моряків і т.д., які працюють в надскладних умовах. Ці годинники призначені для використання в екстремальних ситуаціях, де точність, надійність та функціональність є критичними.
Годинники від бренду North Edge можуть витримувати ультрахолодні температури, а також мають в собі важливі функції, такі як підсвітка, таймер, будильник та інші. Бренд North Edge має репутацію надійних і якісних годинників.
В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Детальніше про функції:]]>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Колір корпусу | Чорний |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Години, хвилини, секунди |
| Водонепроникність | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 23,5 см (регулюється) |
| Діаметр корпусу | 43,5 мм |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця/браслета | Чорний |
| Країна виробника | Китай |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця/браслета | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Розміри | 43,5х14,1 |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Товщина корпусу | 14,1 мм |
| Форма корпусу | Кругла |
| Функції | Підсвічування, 5 будильників, секундомір, таймер, автоматичний календар, світовий час, погодинний сигнал часу |
| Ширина ремінця/браслета | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 430 ₴










